Danas je 19 Jul 2018, 15:41

• Forum
    Teme
  • Uvodna reč urednika
    Zovem se Snežana Trifunović, a na ovim stranicama se prepoznajem po nadimku tsnena. Profesor sam biologije u medicinskoj školi u Požarevcu. Tražim načine da svojim učenicima učinim biologiju što zanimljivijom, a pristup nastavi što savremenijim. Ovo je jedan od njih i nadam se da će imati uspeha. Ovde se mogu dobiti odgovori na sva pitanja vezana za biologiju srednjoškolskog programa. Usput se možemo upoznati, družiti razmenjujući znanje i lepe misli. Pozivam, takođe, moje kolege i sve ljubitelje ove prelepe nauke da nam se pridruže. Ima toliko tema o kojima može da se razgovara, razmene i upotpune saznanja. 1. avgust 2006.
    P. S. Molim vas da sva pitanja postavljate na forum. Nemojte mi slati privatne poruke.
    4 Teme
    1448 Postovi
    Poslednji post Re: CD sa testovima za medici…
    od tsnena Pogledaj poslednji post
    28 Nov 2017, 20:15
  • Uputstvo
    Nemojte mi, molim vas, postavljati pitanja preko poruka. Pitanja postavljajte ovde na forumu da bi svi mogli da pročitaju i time se nećemo ponavljati po desetine puta.
    0 Teme
    0 Postovi
    Nema postova

• Forum
    Teme

Prijavite se  •  Registruj se