It is currently 19 Mar 2024, 07:48

  • Forum
    Topics
    Posts
    Last post
  • Uvodna reč urednika
    Zovem se Snežana Trifunović, a na ovim stranicama se prepoznajem po nadimku tsnena. Profesor sam biologije u medicinskoj školi u Požarevcu. Tražim načine da svojim učenicima učinim biologiju što zanimljivijom, a pristup nastavi što savremenijim. Ovo je jedan od njih i nadam se da će imati uspeha. Ovde se mogu dobiti odgovori na sva pitanja vezana za biologiju srednjoškolskog programa. Usput se možemo upoznati, družiti razmenjujući znanje i lepe misli. Pozivam, takođe, moje kolege i sve ljubitelje ove prelepe nauke da nam se pridruže. Ima toliko tema o kojima može da se razgovara, razmene i upotpune saznanja. 1. avgust 2006.
    P. S. Molim vas da sva pitanja postavljate na forum. Nemojte mi slati privatne poruke.
    4 Topics
    783 Posts
    Last post NOVA ZBIRKA TESTOVA ZA PRIJEM…
    by tsnena View the latest post
    20 Dec 2022, 13:04
  • Uputstvo
    Nemojte mi, molim vas, postavljati pitanja preko poruka. Pitanja postavljajte ovde na forumu da bi svi mogli da pročitaju i time se nećemo ponavljati po desetine puta.
    0 Topics
    0 Posts
    No posts
     
  • Forum
    Topics
    Posts
    Last post

Login  •  Register

Who is online

In total there are 29 users online :: 0 registered, 0 hidden and 29 guests (based on users active over the past 5 minutes)
Most users ever online was 912 on 20 Apr 2020, 05:55

Registered users: No registered users
Legend: Administrators, Global moderators

Birthdays

Congratulations to: barrienagx (41)

Statistics

Total posts 9685 • Total topics 769 • Total members 5282 • Our newest member Acecace5