Zbirka testova za prijemni na Biološkom fakultetu

Zovem se Snežana Trifunović, a na ovim stranicama se prepoznajem po nadimku tsnena. Profesor sam biologije u medicinskoj školi u Požarevcu. Tražim načine da svojim učenicima učinim biologiju što zanimljivijom, a pristup nastavi što savremenijim. Ovo je jedan od njih i nadam se da će imati uspeha. Ovde se mogu dobiti odgovori na sva pitanja vezana za biologiju srednjoškolskog programa. Usput se možemo upoznati, družiti razmenjujući znanje i lepe misli. Pozivam, takođe, moje kolege i sve ljubitelje ove prelepe nauke da nam se pridruže. Ima toliko tema o kojima može da se razgovara, razmene i upotpune saznanja. 1. avgust 2006.
P. S. Molim vas da sva pitanja postavljate na forum. Nemojte mi slati privatne poruke.
Post Reply
User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: CD sa testovima za prijemni na Biološkom fakultetu

Post by tsnena » 21 Mar 2010, 17:10

nadja993 wrote:Da li mogu da dobijem cd za prijemni?
Poslala sam ti mejl.

Nusplly
prolaznik
Posts: 12
Joined: 24 Mar 2010, 11:17

Re: CD sa testovima za prijemni na Biološkom fakultetu

Post by Nusplly » 24 Mar 2010, 11:22

Zainteresovana sam za program koji nudite na cd-u za pripremu! Kako mogu da ga dobijem? Zanima me da li ta pitanja mogu iskoristiti i za pripremu za pmf u Novom Sadu?

sonjastevin86
Posts: 1
Joined: 07 Mar 2010, 10:28

Re: CD sa testovima za prijemni na Biološkom fakultetu

Post by sonjastevin86 » 24 Mar 2010, 13:16

kako ja mogu dobiti taj cd....

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: CD sa testovima za prijemni na Biološkom fakultetu

Post by tsnena » 24 Mar 2010, 13:24

sonjastevin86 wrote:kako ja mogu dobiti taj cd....
Poslala sam ti mejl

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: CD sa testovima za prijemni na Biološkom fakultetu

Post by tsnena » 24 Mar 2010, 13:27

Nusplly wrote:Zainteresovana sam za program koji nudite na cd-u za pripremu! Kako mogu da ga dobijem? Zanima me da li ta pitanja mogu iskoristiti i za pripremu za pmf u Novom Sadu?
Pitanja na cd su urađena prema udžbenicima za I, II, II i IV razred prirodno-matematičkog smera po kojima se polaže prijemni na PMF u N. Sadu, odnosno, Biološkom fakultetu u Beogradu.

Poslala sam ti mejl

Nusplly
prolaznik
Posts: 12
Joined: 24 Mar 2010, 11:17

Re: CD sa testovima za prijemni na Biološkom fakultetu

Post by Nusplly » 25 Mar 2010, 09:43

Iz kog grada stiže cd? (Pa da znam kolika može biti poštarina.) I u slučaju da je neispravan, kome da se obratim i u kom roku? Da li onda dobijam novi i da li i tada ja plaćam sve ponovo?

Hvala...

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: CD sa testovima za prijemni na Biološkom fakultetu

Post by tsnena » 25 Mar 2010, 10:42

Nusplly wrote:Iz kog grada stiže cd? (Pa da znam kolika može biti poštarina.) I u slučaju da je neispravan, kome da se obratim i u kom roku? Da li onda dobijam novi i da li i tada ja plaćam sve ponovo?

Hvala...
Odgovorila sam ti na mejl pošto je prepiska lične prirode.

Nastassia
Posts: 2
Joined: 25 Mar 2010, 20:42

Re: CD sa testovima za prijemni na Biološkom fakultetu

Post by Nastassia » 25 Mar 2010, 20:53

Samo bih zelela da znam da li ce ove godine izlaziti informator ? D ali ovaj CD ima ulogu nekog informatora ? Sta se na tom cd-u nalazi,pitanja sa prijemnog iz prethodnih godina ili pitanja koja nam olaksavaju ucenje...Hvala puno u svakom slucaju!
Hehe,i ja bih zelela taj Cd ? kako bih mogla da ga dobijem?
..Nastassia

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: CD sa testovima za prijemni na Biološkom fakultetu

Post by tsnena » 25 Mar 2010, 22:51

Informator za Biološki fakultet sadrži nekoliko testova sa prijemnih ispita prethodnih godina (neke od njih imaš i ovde na forumu) i uslove konkurisanja.
Na ovom Cd su pitanja po oblastima (videla si na prvoj strani ove teme koje su to oblasti i koliko pitanja ima iz svake od njih) koja olakšavaju učenje. O daljim uputstvima šaljem ti mejl...

Nastassia
Posts: 2
Joined: 25 Mar 2010, 20:42

Re: CD sa testovima za prijemni na Biološkom fakultetu

Post by Nastassia » 26 Mar 2010, 14:15

Da,hvala puno! Samo,jos jednom posto mozda niste videli pitanje...Da li znate hoce li infrmator izlaziti ove godine za Bioloski fax! Mnogi kazu da nece izlaziti,a milim d abi informator uz taj cd bio idealan za ucenje i utvrdjivanje za priejmni..Hvala!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests