Koju muziku volite?

koju (ne)voliš
User avatar
vim
zainteresovan korisnik
Posts: 90
Joined: 09 Dec 2007, 22:34
Contact:

Koju muziku volite?

Post by vim » 09 Jan 2008, 16:31

Sta najvise volite od muzike? Ja najvise volim stranu. Stara dobra grupa Roxette mi je omiljena, izgleda kako su krenuli da postoji mogucnost da ce se raspasti. Ali vec su i dugo godina na sceni. Volim i Madonnu, Robbiea Williamsa. Od domacih mi se svidjaju:Crvena jabuka, Merlin, Riblja Corba. Narodnjake ne podnosim nikako. Klasicnu muziku nisam ljubitelj, iako se ponekad nadje nesto sto mi se svidja. A vi?

User avatar
coccinella
urednik
Posts: 27
Joined: 09 Dec 2007, 13:46

Re: Koju muziku volite?

Post by coccinella » 09 Jan 2008, 18:23

pisala sam na straom forumu al nije na odmet ni ovde
ja sam poklonik malko tvrdjeg zvuka, tj metal, pank i dosta ska muzike i uvek je osmeh tu.
naravno tu se provlaci i dzez, bluz i neki klasici poput doors-a cepelina i drugih iz starih dobrih 70tih.
od skoro mi poprilicno prija i zvuk violine.
i uvek, kada cujem zvuke novosadske ska grupe lost propeleros meni se pojavi osmeh na licu, oni su mi neprevazidjeni
i zamalo da zaboravim, obozavam pesme Zvonka Bogdana
mogla bih ja do sutra ovako al dosta jeza sada :)

Maya
korisnik
Posts: 16
Joined: 18 Mar 2008, 00:59

Re: Koju muziku volite?

Post by Maya » 18 Mar 2008, 01:45

to pitanje za muziku...hm...je vrlo nezgodno...
volim klasicnu muziku, sviram klavir...volim instrumental, ambiental...
a s druge strane, obozavam alternativnu britansku muziku...tj. ne samo britansku...volim Coldplay, Pulp, Muse, Cure, Placebo, Depeche Mode...etc..

Volim sve sto pobudjuje neki osecaj u meni...To je po meni dobra muzika.. ;)

Raddypoo
korisnik
Posts: 20
Joined: 24 Feb 2008, 22:52

Re: Koju muziku volite?

Post by Raddypoo » 18 Mar 2008, 11:55

Sve shto me tera da skachem, ili sve shto me pogadja :)

Omiljeni Bendovi (po redosledu): Guns n Roses, Orthodox Celts (Sinoc je bio NAJJACHI KONCERT), HammerFall, Rolling Stones, Black Sabbath.

Omiljeni Domaci Izvodjaci (po redosledu): Djordje Balasevic, Oliver Dragojevic, Yu Grupa, Ritam Nereda, Azra, Crvena Jabuka.

User avatar
Aca1983
prolaznik
Posts: 5
Joined: 26 Sep 2008, 13:08

Re: Koju muziku volite?

Post by Aca1983 » 27 Sep 2008, 00:18

Recimo da sam muzicka svastara. Volim sve sto mi usima prija, I jasno opredeljenog muzickog pravca nemam. Neki put mi prija cuti tamburase I starogradsku muziku, neki put volim cuti metal, domaci rok, srednjovekovnu muziku, …, ma da najcesce slusam The Rasmus , Dido, zatim Linkin Park, Evenescence, Within Temptation, Madonu,… Od domacih Cuneta Gojkovica, Garavi sokak,…
Zivim luceci serotonin-Sreca-sreca-radost-uzivancija.

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Koju muziku volite?

Post by tsnena » 27 Sep 2008, 11:19

Aleksandre, baš si ''muzička svaštara'', mada bih mogla u tome da ti se pridružim. :D Sličnog sam ukusa, mislim, ovog po svaštarstvu: od klasike pa do Tome Zdravkovića. Kada bih morala da se opredelim, a ne moram :lol: , onda bi to svakako bio rok (to se zove žal za mlados', odnosno u moje vreme se slušao rok, što domaći što strani, a bilo ga je na sve strane :P )

User avatar
Aca1983
prolaznik
Posts: 5
Joined: 26 Sep 2008, 13:08

Re: Koju muziku volite?

Post by Aca1983 » 27 Sep 2008, 21:17

tsnena wrote:to se zove žal za mlados', odnosno u moje vreme se slušao rok, što domaći što strani, a bilo ga je na sve strane :P )

Ne zali za mladoscu, odgovorno tvrdim da si ovog trenutka najmladja od onoga sto ces ikad biti :lol: ,tvoje vreme je sadasnjost i buducnost, zato osmeh na lice, i pokazi sve svoje kvalitete-zivot je jedan i ne treba se prepustati opstoj kolotecini. ;)
Zivim luceci serotonin-Sreca-sreca-radost-uzivancija.

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Koju muziku volite?

Post by tsnena » 27 Sep 2008, 21:26

Aca1983 wrote:odgovorno tvrdim da si ovog trenutka najmladja od onoga sto ces ikad biti :lol: ,
he, he, he, baš si me utešio :lol: :lol:

pandfedb
prolaznik
Posts: 7
Joined: 02 Apr 2008, 20:38

Re: Koju muziku volite?

Post by pandfedb » 28 Oct 2008, 22:18

..narodnu :D

loknica49
korisnik
Posts: 16
Joined: 12 Apr 2009, 12:54

Re: Koju muziku volite?

Post by loknica49 » 06 May 2009, 11:43

prilicno sam muzicki neopredeljena slusam ono sto volim.....uglavno je to punk, ali slusam i socijalno-politicki rep, neku dobru rock pesmu ili ako ima i neka dobra pop pesma i dopada mi se zasto je ne bi imala u mp3-ju....ne volim kada neka muzicki ogranicena osoba napadne nekoga zato sto slusa drugu vrstu muzike......nemam nista ni protiv narodnjaka(tj.osoba koje slusaju tu vrstu muzike) jer vecina mojih friendica to slusa, ali se meni ne dopadaju i to je to....
:D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests