Koje filmove volite?

koje (ne) preporučuješ
User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Koje filmove volite?

Post by tsnena » 30 Jul 2008, 09:46

Gledala sam taj film, ali dosta davno. Odlican je film. Secam se da je na mene poseban utisak ostavio Robert de Niro, doduse u epizodnoj ulozi kao Aj Kapone, ali brilijantan kao i uvek.

milan.bgd
prolaznik
Posts: 7
Joined: 24 Jul 2008, 11:33

Re: Koje filmove volite?

Post by milan.bgd » 31 Jul 2008, 22:13

Nisam nešto veliki filmofil, pošto nemam vremena za gledanje filmova. Više volim serije ( "Broj3vi" , naši klasici, nešto sa Foxlife kanala...) i, naravno, crtane filmove: od "Toma i Džerija" , preko Diznija,pa sve do Barta, Homera & com. ). Ono što bih mogao da izdvojim od filmova, pored naših starih (ovi novi mi se i ne sviđaju), jeste ''300:Bitka kod Termopila'' , ''Izgubljeni u prevodu'' , ''Dnevnik jedne gejše'' , ''Stradanje Isusovo" ... :geek:

User avatar
Stefann
zainteresovan korisnik
Posts: 254
Joined: 23 Dec 2007, 14:37

Re: Koje filmove volite?

Post by Stefann » 02 Sep 2008, 21:38

Ja i ne volim baš da gledam filmove... Desi mi se ponekad da se slučajno zagledam u neki film pa ga odgledam do kraja. Inače, nikada mi se u životu nije desilo da gledam neki film sa namerom, odnosno nikada nisam odgledao neki film planirano. Najviše mi se sviđaju naši stari filmovi, dok su ovi noviji baš bez ikakve žive veze... samo neke psihodelične komedije, nema uopšte zdravog humora kao što je bio u starijim domaćim filmovima. :ugeek:
Sve što znamo proističe iz eksperimenta i završava se njime!
http://stefann90.blogspot.com

User avatar
jelenche2512
zainteresovan korisnik
Posts: 35
Joined: 22 Mar 2011, 18:37

Re: Koje filmove volite?

Post by jelenche2512 » 09 Apr 2011, 14:34

Jeste da je pozorisna predstava, ali se prikazuje na tv-u.. Radovan III ubedljivo najbolja stvar :)

Milos1992
zainteresovan korisnik
Posts: 75
Joined: 04 Jan 2012, 11:23
Location: SERBIA MAJDANPEK

Re: Koje filmove volite?

Post by Milos1992 » 30 May 2012, 09:50

Evo ako moze pomoc :)))

Da li neko zna gde mogu da nadjem domaci film "Cuvari duse" da ga odgledam ? :) To je film o Tomi Zdravkovicu :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests