Sretna Nova godina :)

neobavezni razgovori
Post Reply
Crazy little sister
zainteresovan korisnik
Posts: 51
Joined: 21 Mar 2008, 16:31

Sretna Nova godina :)

Post by Crazy little sister » 31 Dec 2008, 18:52

Dragoj profesorici i svim ucesnicima foruma, htela bih da poželim sve najbolje u Novoj 2009-oj: da se svima ostvare do sad neostvarene želje, i da cela godina protekne u znaku ljubavi, sreće i radosti :D naravno-i da naša bionet škola nastavi sa ovakom dobrim tempom, i da privuče još više zaljubljenika prirode:) puno pozdrava svima...
There is a light at the end of every tunnel….just pray it’s not a train!;)

User avatar
Stefann
zainteresovan korisnik
Posts: 254
Joined: 23 Dec 2007, 14:37

Re: Sretna Nova godina :)

Post by Stefann » 01 Jan 2009, 17:53

I tebi takođe kao i svim ostalim članovima foruma, a posebno njenom osnivaču - profesorici Snežani, želim sve najbolje u 2009. godini, a pre svega zdravlja. Jeste da zvuči kao kliše, ali zdravlje je zaista najvažnije. Takođe svima želim mnogo uspeha kako u školskim, tako i u onim važnijim - vanškolskim aktivnostima, puno uspeha. :)
Sve što znamo proističe iz eksperimenta i završava se njime!
http://stefann90.blogspot.com

User avatar
vim
zainteresovan korisnik
Posts: 90
Joined: 09 Dec 2007, 22:34
Contact:

Re: Sretna Nova godina :)

Post by vim » 01 Jan 2009, 20:45

Pridruzujem se cestitkama, nadam se da cu uspjeti ostvariti neke stvari u ovoj godini i poceti odredjene stvari. Svima sa ovog sajta zelim vise naucnih saznanja i drugih dobrih stvari.

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Sretna Nova godina :)

Post by tsnena » 01 Jan 2009, 21:00

Hvala Crazy little sister, što se sećaš našeg druženja i što s' vremena na vreme dođeš do Bionet škole. Takođe, hvala ti na ovim lepim željama koje su mi više nego potrebne.

Stefane, jeste da zvuči kao kliše, al' zdravlje jeste najvažnije pa ti hvala na željama da ono bude dobro.

Mojim učenicima bivšim, sadašnjim i onim koji još ne znaju da će biti moji đaci, svima koji kupe znanje sa ovih virtuelnih prostora i svim ljudima željnih znanja i ''ljudima dobre volje'',

Dobro zdravlje i ostvarenje svih želja.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests