Predstavi se

Dobro došli svi koji želite da učestvujete na ovom forumu! Napišite nekoliko reči o sebi da bismo lepše i lakše komunicirali.
User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Predstavi se

Post by tsnena » 12 Feb 2012, 21:16

jpg wrote:Ja sam 1. godina gimnazije i odlucila sam da ove godine idem na takmicenje iz biologije..u osnovnoj mi je razredna predavala biologiju ali nisam stekla nikakvo predznanje,tako da bih sad zelela da se malo pozabavim biologijom...mnogo bi mi pomoglo ako bi mogli da mi posaljete neke testove za takmicenje.... :)
Pronađi teme na ovom forumu o takmičenjima pa ćeš tamo naći i testove.

Rade
zainteresovan korisnik
Posts: 27
Joined: 02 Dec 2011, 16:29

Re: Radenko

Post by Rade » 14 Feb 2012, 00:42

Pozdrav svima.Ja sam ucenik 4 razreda gimnazije(opsti smjer).Volim biologiju i planiram da upisem PMF smjer biologija.Trenuto radim i maturski rad iz bio. na temu CELIJA,tacnije u fazi sam trazenja literature. :) Na ovaj sajt sam "naletio" slucajno.

User avatar
džepna
Posts: 1
Joined: 22 Feb 2012, 11:09

Re: Predstavi se

Post by džepna » 22 Feb 2012, 12:07

..pozdrav svima,
eto slučajno sam naletela na ovaj forum i obradovala se što je neko zainteresovan i ima dobru volju da pomogne mladima u učenju i radu za školu, takmičenje i fakultet.
ove godine, po prvi put takmičenje iz biologije, gimnazija ll god. prirodni smer...pa videćemo.. :D

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Predstavi se

Post by tsnena » 22 Feb 2012, 18:46

Dobro nam došli oboje! :D

User avatar
DarwinsDemon
Posts: 4
Joined: 22 Jan 2012, 20:09
Location: Beograd

Re: Predstavi se

Post by DarwinsDemon » 18 Apr 2012, 16:37

Zdravo svima,

Ideja da postoji ovakav sajt je odlična a posebno mi je drago što je potekla od jednog profesora!
Lično, nisam imala sreće sa profesorima biologije tokom školovanja ali me to nije sprečilo da upišem ono što volim - Biološki fakultet
Oblast mog interesovanja su hidroekologija i populaciona ekologija a trenutno imam i stranu na fejzbuku posvećenu biologiji na kojoj odgovaram na pitanja i postavljam slike i zanimljivosti iz ove oblasti.

Želim profesorki i njenim saradnicima srećan rad i puno uspeha u promovisanju ove prelepe nauke :)

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Predstavi se

Post by tsnena » 18 Apr 2012, 20:01

Dobro nam došla!

Vidim da je i tvoj rad sličan ovim stranicama pa ti želim puno sreće. Jako je lepo promovisati nauku među mladima, pogotovo kada je to biologija.

neira
prolaznik
Posts: 8
Joined: 20 May 2012, 21:00

Re: Predstavi se

Post by neira » 20 May 2012, 23:27

Moje ime je Neira. Kolegica mi je preporucila ovu stranicu, jer se spremam za prijemni iz biologije buduci da namjeravam upisati Medicinski fakultet. Mogu reci da sam na ovoj stranici nasla dosta zanimljivih stvari koje su mi biologiju ucinile jako zanimljivom, jer kroz moje osnovno i srednjojskolsko obrazovanje mi moji nastavnici i profesori nisu uspjeli pribliziti biologiju i uvijek mi se cinila dosadnom jer su od nas trazili da ucimo napamet ili neke totalno nebitne stvari.Iskreno mi se vise dopada covjek i njegovo proucavanje, od npr. proucavanja biljaka i zivotinja ( crve, insekte, ribe ne volim nikako ).
Svaku pohvalu upucujem Vama profesorice, jer ste meni, a vjerujem i drugima, uveliko olaksali pripremu i pronalazak informacija koje, kako vidim, su iz pouzdanih izvora. Velika vam hvala, i svaka cast vama za vas trud i zalaganje jer ste vi primjer pravog profesora ! :)
Last edited by neira on 30 May 2012, 23:09, edited 1 time in total.

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Predstavi se

Post by tsnena » 21 May 2012, 14:01

Neira, hvala ti puno na podršci i lepim rečima.

To što ne voliš crve, insekte i ostalu gamad :roll: nije čudo, ali da ti je biologija bila dosadna to ne mogu da poverujem!

Nema prirodnije nauke od biologije, a ni lepše! :D

Trifunovic
Posts: 1
Joined: 08 Aug 2012, 17:55

Re: Predstavi se

Post by Trifunovic » 08 Aug 2012, 19:15

Pozdrav za sve!
Moje ime je Marijana i studiram geohemiju i petrologiju na Rudarsko - geoloskom fakultetu u Beogradu. Na postdiplomskim studijama sam. Inace bavim se multidisciplinarnom naukom- biogeohemijom( biologija, geologija i hemija zajedno) koja je deo geohemije. Jako mi se svideo vas sajt i sa radoscu sam ga prihvatila. Moj poziv zahteva kompleksno poznavanje biologije pa se nadam da cu uz vasu pomoc( kao i vi uz moju :)) da dodjem do dobrih saznanja. Hvala unapred i veliki pozdrav za profesorku! :D

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Predstavi se

Post by tsnena » 09 Aug 2012, 11:52

Pozdrav mojoj prezimenjakinji! :)

Dobro došla među nas željne znanja!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests