Predstavi se

Dobro došli svi koji želite da učestvujete na ovom forumu! Napišite nekoliko reči o sebi da bismo lepše i lakše komunicirali.
Post Reply
anazr
Posts: 3
Joined: 06 Jan 2011, 18:42

Re: Predstavi se

Post by anazr » 06 Jan 2011, 18:52

Kao što mi nick govori, ja sam Ana iz Zrenjanina, i obožavam medicinu i biologiju od malena. III sam razred opšteg smera u gimnaziji i odlučila sam se da pokušam da odem na takmičenje, čisto sebi za dušu, a i nisam sigurna da li i dalje postoji ona opcija da ako se osvoji jedno od prva tri mesta na republičkom, oslobađa osobu od prijemnog (bar iz biologije). Inače malopre sam saznala za ovaj forum i sajt, i oduševljena sam, hvala vam puno! :)
Osim biologije i medicine, u slobodno vreme se bavim glumom i fotografijom.
Toliko o meni.
Pozdrav. :)

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Predstavi se

Post by tsnena » 16 Jan 2011, 19:59

Ana, dobro došla! :D

Ako se nešto ove godine ne promeni, važi i dalje to pravilo. Srećno na takmičenju.

tatjanastasija
Posts: 3
Joined: 26 Jan 2011, 20:56

Re: Predstavi se

Post by tatjanastasija » 27 Jan 2011, 00:17

Zdravo, ja sam Tatjana. :) Danas sam naisla na link ovog sajta (tj. dok iskucam ovo-vec ce biti juce :D ), i odusevila sam se... Zaista mi je drago mi je sto postoji ovakvo "mesto", i sto sam ga "na vreme" otkrila... :D Jer ja sam 4. godina medicinske skole, te sledi prijemni... Mnogo toga me zanima, iz raznih oblasti (medju kojima bas i nema sustinskih slicnosti :mrgreen: ), ali ipak je medicina prevagnula na svoju stranu... Usput, da nema "backspase" svaka druga bi mi bila-odusevljena sam!!! :lol: Nadam se da ce tako ostati i ubuduce, tj posle priprema... Stvarno,svaka cast! :)

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Predstavi se

Post by tsnena » 27 Jan 2011, 19:41

Tatjana, dobro došla. Za pripremnu elektronsku nastavu treba da se registruješ ovde http://www.bionet-skola.com/moodle/login/index.php pa da mi se javiš da bih ti poslala lozinku za kurseve.

Hvala ti na lepim rečima.

User avatar
Mirjana92
Posts: 2
Joined: 04 Feb 2011, 19:30

Re: Predstavi se

Post by Mirjana92 » 04 Feb 2011, 20:25

Zdravo svima, ja sam Mirjana, iz Surdulice sam. Idem u IV razred gimnazije opšteg tipa i planiram da upisem Medicinski fakultet u Beogradu. :) Sajt je divan, sve pohvale!!! :)
MS <3 MEDICINE

Lenka
prolaznik
Posts: 7
Joined: 31 Jan 2011, 23:55

Re: Predstavi se

Post by Lenka » 05 Feb 2011, 12:06

Zdravo,ja sam Lenka,ucenica I razreda gimnazije! Jos nisam odlucila sta cu da studiram (mada je i rano), ali znam da ce to biti vezano za bilogiju! :D Sve pohvale za sajt!

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Predstavi se

Post by tsnena » 10 Feb 2011, 22:47

Mirjana92 wrote:Zdravo svima, ja sam Mirjana, iz Surdulice sam. Idem u IV razred gimnazije opšteg tipa i planiram da upisem Medicinski fakultet u Beogradu. :) Sajt je divan, sve pohvale!!! :)

Hvala, nadam se da ćeš ovde naći pomoć oko pripremanja prijemnog ispita.

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Predstavi se

Post by tsnena » 10 Feb 2011, 22:47

Lenka wrote:Zdravo,ja sam Lenka,ucenica I razreda gimnazije! Jos nisam odlucila sta cu da studiram (mada je i rano), ali znam da ce to biti vezano za bilogiju! :D Sve pohvale za sajt!

Hvala. :) Divno je što voliš biologiju :D

tamarillis
prolaznik
Posts: 12
Joined: 18 Jun 2011, 12:04

Re: Predstavi se

Post by tamarillis » 18 Jun 2011, 13:14

Pozdrav,
Ja sam Tamara, iz Sapca, studiram engleski u Novom Sadu, ali posto sam zavrsila srednju medicinsku i nakon tri godine studiranja engleskog, medicina mi ipak fali. Spremam biologiju za prijemni, pa sam naisla na ovaj sajt na netu. Svaki put kad ga otvorim naidjem na neku novu informaciju. Nadam se lepoj saradnji :)

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Predstavi se

Post by tsnena » 18 Jun 2011, 13:34

Svaka ti čast! Držim palčeve da uspeš.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests