Predstavi se

Dobro došli svi koji želite da učestvujete na ovom forumu! Napišite nekoliko reči o sebi da bismo lepše i lakše komunicirali.
Post Reply
User avatar
Saška
korisnik
Posts: 20
Joined: 02 May 2013, 23:45

Re: Predstavi se

Post by Saška » 21 May 2013, 05:45

Poštovana profesorka, i ostali članovi foruma,

Ja sam Saška, naišla sam na forum kad su se pojavile nedoumice oko pitanja iz biologije koju spremam za prijemni ispit za poljoprivredni fakultet. Oduševljena sam onim što sam pronašla ovde, i vrlo pozitivno iznenađena entuzijazmom profesionalaca i ljubitelja ove nauke.

Pomalo i ljubomorna, jer u 'moje vreme' ovoga nije bilo.

Naime, ja sam '86. godište, a u jezičkoj gimnaziji koju sam pohađala, nastavu biologije sam imala samo dve godine, i to su bile školska 2001/2 i 2002/3 :) tada sam internet dobijala na sate, mama je uplaćivala po 10 sati mesečno, a definitivno moja generacija nije imala materijala za ovakvo učenje na internetu. Ovo pišem zato što želim da skrenem pažnju mlađima koji pristupaju ovom forumu kao srednjoškolci, jer sam primetila jurnjavu za brzim odgovorima, da se zaista, i pre svega, treba posvetiti školskom gradivu, a ovde uz profesorkinu pomoć rešavati nedoumice, proveravati znanje i uživati u širini i lepoti biologije.

Dalje me čeka, na fakultetu, još mnooogo biologije, tako da ćemo se družiti i posle prijemnog, jer planiram iskoristiti period do početka faksa za dopunu predznanja koje će mi biti neophodno za dalje.

Sve najbolje svima želim ;)

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Predstavi se

Post by tsnena » 21 May 2013, 10:12

Draga Saška, hvala na podršci.

Tvoje reči su pogodile srž postojanja Bionet škole i ovog foruma.

U vreme kada sam JA išla u školu, ovakav vid učenja bi se svrstao u naučnu fantastiku! :lol: (koji sam ja metuzalem :roll: )

User avatar
Saška
korisnik
Posts: 20
Joined: 02 May 2013, 23:45

Re: Predstavi se

Post by Saška » 25 Jun 2013, 02:30

:)

Hvala Vama na pomoći... I mogu Vam reći, sajt me je malo 'odvukao' od ispitnih pitanja, u neke detalje i oblasti koje mi sad i nisu obaveza :D i prezadovoljna sam sadržajem, konceptom... Blago mlađima, i Vašim učenicima u klupama. Nisu svi profesori posvećeni nauci jednako, niti se jednako trude da znanje adekvatno prenesu na učenike. Srećom, i ja sam imala sjajnu proesorku u srednjoj, i iako se predmet učio samo dve godine, evo deset godina posle se živo sećam nekih lekcija. Mogu samo da zamislim kako izgleda čas kod Vas, ukoliko uključuje savremena učila i nešto nove tehnologije.

honey
prolaznik
Posts: 8
Joined: 17 May 2014, 13:54

Re: Predstavi se

Post by honey » 17 May 2014, 20:39

Zovem se Jelena, završavam četvrti razred gimnazije i muku mučim a maturskim, jer je profa "zakeralo". Dosta stvari mi je poboglo, i hvala profesorici Snežani što postoji i što je imala tako dobru volju da nam olakša sve :) <3

Imam nedoumica još, pa se nadam da ću doći do odgovora uskoro ;)

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Predstavi se

Post by tsnena » 17 May 2014, 22:26

Jelena, hvala tebi na lepim rečima :)

Samo pitaj, ovde možeš naći odgovore za svoje nedoumice.

Nomegusta
prolaznik
Posts: 10
Joined: 15 Jun 2014, 23:19

Re: Predstavi se

Post by Nomegusta » 16 Jun 2014, 20:17

Pozdrav! Zovem se Lazar i zelim da upisem Bioloski fakultet.

Posto vidim da ste iz Pozarevca , ja sam zavrsio ove godine Pozarevacku gimnaziju :D
Citao sam postove na forumu i zeleo bih da vam se zahvalim na postojanju ovakvog foruma , odlicna realizacija!
I zeleo bih da znam kako da dodjem do CD-a sa pitanjima dok jos nije kasno :D

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Predstavi se

Post by tsnena » 16 Jun 2014, 20:42

Dobro došao Lazare! :)

Poslala sam ti mejl u vezi CD-a.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests