Predstavi se

Dobro došli svi koji želite da učestvujete na ovom forumu! Napišite nekoliko reči o sebi da bismo lepše i lakše komunicirali.
User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Predstavi se

Post by tsnena » 16 Jan 2012, 20:56

ADRENALINE wrote:Zdravo! Ja sam 3 razred gimnazije iz Beograda. Sada sam Vaš član...i drago mi je zbog toga :D
Meni je takođe drago što si član foruma Bionet škole. :D

Nadam se da ćeš ovde naći sve što ti treba.

User avatar
daca93
zainteresovan korisnik
Posts: 51
Joined: 20 Jan 2012, 20:19

Re: Predstavi se

Post by daca93 » 21 Jan 2012, 16:06

Ja sam Danijela :) 4. godina gimnazije, planiram da upišem višu medicinsku, opšti smer. Zašto ne znam :)
Za forum sam saznala tako što mi je prof. biologije rekla da dođem ovde jer ima dosta korisnih informacija.
Volim da fotografišem, naročito prirodu i oblake, imaju nešto posebno. Takođe volim životinje, posebno mačke, da pravim narukvice, pišem pesme, da gledam komedije i horore, slušam muziku, pevam... duge šetnje... :)
A ne volim to što imam jako malo slobodnog vremena... Kad bismo po ceo dan odmarali, gde bi nam bio kraj ;)

To bi bilo to, ukratko.
http://www.youtube.com/watch?v=eQWG8BVe ... ture=share
If you’re sexy and you know it put your hands up in the air!

Image

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Predstavi se

Post by tsnena » 21 Jan 2012, 21:42

Dobrodošlica! :D

Sudeći po tvojim hobijima na pravom si mestu. Pogledaj ovu zbirku fotografija prirode iz Bionet škole http://www.bionet-skola.com/w/Kategorija:Web_galerija

Hvala tvojoj profesorki za reklamu. :)

User avatar
daca93
zainteresovan korisnik
Posts: 51
Joined: 20 Jan 2012, 20:19

Re: Predstavi se

Post by daca93 » 21 Jan 2012, 23:29

Hvala lepo.

Sviđaju mi se! Favoriti su zima, proleće, sisari, biljke na planinama, insekti (samo leptiri), ma sve sem gmizavaza, plašim ih se :)
Rado bih dopunila galeriju, par slika biljaka, životinja, galerija slika sa izložbe Džinovi Patagonije i prirodnog rezervata Zasavica :) Ako hoćete, poslaću vam slike .
http://www.youtube.com/watch?v=eQWG8BVe ... ture=share
If you’re sexy and you know it put your hands up in the air!

Image

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Predstavi se

Post by tsnena » 22 Jan 2012, 19:53

Svakako, samo pošalji fotografije na mejl: info@bionet-skola.com

User avatar
metodicar
prolaznik
Posts: 7
Joined: 09 Feb 2012, 13:59
Location: Београд
Contact:

Re: Predstavi se

Post by metodicar » 09 Feb 2012, 14:11

Поздрав за моју драгу колегиницу Нену. Форум је божанствен, морам да га препоручим колегама. Све похвале!

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Predstavi se

Post by tsnena » 09 Feb 2012, 18:02

Dragi kolega, lepo je što si sa nama gde možeš mnogo da pomogneš i doprineseš radu ovog foruma. nedostaju nam stručne osobe koje rade u osnovnoj školi. Obraćaju se osnovci za pomoć, a nema ko da im pomogne.

User avatar
metodicar
prolaznik
Posts: 7
Joined: 09 Feb 2012, 13:59
Location: Београд
Contact:

Re: Predstavi se

Post by metodicar » 10 Feb 2012, 14:48

Ту сам за све што затреба. :)

jpg
Posts: 2
Joined: 12 Feb 2012, 14:06

Re: Predstavi se

Post by jpg » 12 Feb 2012, 18:36

Ja sam 1. godina gimnazije i odlucila sam da ove godine idem na takmicenje iz biologije..u osnovnoj mi je razredna predavala biologiju ali nisam stekla nikakvo predznanje,tako da bih sad zelela da se malo pozabavim biologijom...mnogo bi mi pomoglo ako bi mogli da mi posaljete neke testove za takmicenje.... :)

Milos1992
zainteresovan korisnik
Posts: 75
Joined: 04 Jan 2012, 11:23
Location: SERBIA MAJDANPEK

Re: Predstavi se

Post by Milos1992 » 12 Feb 2012, 19:46

jpg wrote:Ja sam 1. godina gimnazije i odlucila sam da ove godine idem na takmicenje iz biologije..u osnovnoj mi je razredna predavala biologiju ali nisam stekla nikakvo predznanje,tako da bih sad zelela da se malo pozabavim biologijom...mnogo bi mi pomoglo ako bi mogli da mi posaljete neke testove za takmicenje.... :)
Pa ja mislim...da ce ti malo vise trebati da stektnes to znanje za takmicenje :D i realno gledano...moras imati neko predznanje da bi se spremala za takmicenje ;) ako ga nemas...stekni ga :D barem osnovna skola iz biologije nije teska :P :mrgreen:
Imas dole testovi sa takmicenja :) pa nadji koji ti testovi odgovaraju :D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests