Predstavi se

Dobro došli svi koji želite da učestvujete na ovom forumu! Napišite nekoliko reči o sebi da bismo lepše i lakše komunicirali.
Post Reply
snezanam
Posts: 2
Joined: 21 Feb 2009, 15:55

Re: Predstavi se

Post by snezanam » 15 Feb 2010, 19:40

Zovem se Snezana Mladenovic i nekada sam pohadjala srednju medicinsku skolu u Pozarevcu.
Radim kao medicinska sestra vec 9 godina i zelela bi da upisem fakultet zdravstvene nege.

anaconic
Posts: 1
Joined: 23 Mar 2010, 20:39

Re: Predstavi se

Post by anaconic » 26 Mar 2010, 13:41

Pozdrav svima!

Ja sam Ana! Trenutno sam prva godina prirodno-matematickog smera leskovacke gimnazije.Ovaj velicanstven forum pronasla sam sasvim slucajno,trazeci neke bioloske pojmove.Odusevila sam se! Sve pohvale prof.Snezani Trifunovic!

Inace,volela bih da se bavim medicinom.Hirurgija me fascinira.Obozavam rad sa rukama,a I skalpelom (kao mala,jednom sam uhvatila zabu I otvorila joj trbuh…svasta…)Hehe..Sigurna sam da razumete tu moju slobodu I zelju da upoznam I istrazim nesto novo,za razliku od mojih roditelja…Oni su protiv mog studiranja medicine,narocito hirurgije.Ne vole sto sam previse slobodna osoba (volim da hvatam leti zabe I gmizavce,penjem se po drvecu,setam sama sumom…)Sta da radim kad sam avanturista…Planine me privlace.Ljubitelj sam ekstremnih sportova (skijanja I alpinizma).Ne volim sto sam svestrana,zato pokusavam da se fokusiram na ono sto volim (biologiju I hemiju tj.medicinu).Sviram klavir vec osam godina I veliki sam ljubitelj klasicne muzike.Volim I stari cuveni Parni Valjak…Veoma sam ozbiljna osoba I sve sto radim volim da bude pedantno I perfektno odradjeno.Nervira me ponekad sto sam mnogo spora,ali sta da radim kad volim sve detaljno da istrazim,proucim,naucim…Fasciniraju me uspesne osobe,koje postizu sve u zivotu svojim radom I velikom voljom,motivacijom(ovde ima mnogo takvih osoba,sto mi cini posebno zadovoljstvo).Inace,iako sam devojka koja voli akciju I adrenalin,veoma sam smirena osoba.U najgorim situacijama ja mogu ostati smirena. Ne volim puno da iskazujem svoja osecanja.Mnogi me smatraju hladnom osobom,ali ja sam uvek tu za prijatelja.

Dosta o meni…Mogu ja ovako do sutra…Dosadicu nekima! Nadam se da cemo ostvariti dobru saradnju,posto cu spremati prijemni iz biologije(potreban mi je za upis na medicinski fakultet).Spremna sam da sa Vama delim savete,svoje znanje,iskustva,zanimljivosti,novine…

P.S. Moje putovanje u Meksiko je bilo fantasticno.Potrudicu se da Vam u skorije vreme posaljem slike iguana,neke cudne ribe (nazvala sam je ribom zavodnicom…hehe…),pelikana,flamingosa,delfina(plivanje sa delfinima je nesto najlepse),ajkule(plivanje sa ajkulama nisam probala,niti cu…hehe…),a uz to Vam I ukratko opisem ovu divnu zemlju… Primite puno srdacnih pozdrava! :)

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Predstavi se

Post by tsnena » 26 Mar 2010, 22:48

Ana, dobro došla :D Nadam se da ćeš uživati na forumu i naći šta te sve zanima. Tu je i sajt Bionet škole http://www.bionet-skola.com kao i elektronska nastava http://www.bionet-skola.com/moodle/ za prijemni ispit.

Ragledaj, istaržuj malo pa bih volela da čujem tvoje utiske...

katarina92
Posts: 2
Joined: 27 Nov 2010, 15:57

Re: Predstavi se

Post by katarina92 » 27 Nov 2010, 16:31

zdravo svima, ja sam katarina i zavrsavam gimnaziju...bavim se plesom,jahanjem rekreativno i sto cesce se bavim sportom volim kad sam aktivna,obozavam zivotinje i prirodu,inace sam vrlo odgovorna i odan prijatelj, volim biologiju i to gih volela i da studiram ali jos uvek mislim da nemam dekvatne informacije o upisu tako da se nadam da cu ih ovde naci...sasvim slucajno sam naisla na ovaj forum trazeci na netu nesto o genetskim mutacijama za predavanje koje imam da uradim za sledecu nedelju.... dobro bi mi dosla pomoc,bar da me neko uputi koju literaturu i gde da trazim,ako neko ima vremena i dobre volje..:D pozdrav profesorki Snezani,svaka cast na ideji i realizaciji sajta.:D

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Predstavi se

Post by tsnena » 27 Nov 2010, 17:47

Hvala na lepim rečima. :D

O mutacijama postoji dosta tekstova na sajtu Bionet škole. Neka ti ovaj posluži kao uvod http://www.bionet-skola.com/w/Mutacije pa sa njega možeš dalje da pretražuješ po sajtu. Istovremeno u tekstovima je i spisak literature koju možeš da koristiš.

Le0ne
prolaznik
Posts: 5
Joined: 28 Nov 2010, 13:39

Re: Predstavi se

Post by Le0ne » 28 Nov 2010, 14:00

Pozdrav svima. Ja sam Zeljko, iz Kraljeva.. Voleo sam biologiju u osnovnoj skoli, ali sam upisao masinstvo tako da odavno nisam u "blizem kontaktu" sa istom.. ;)

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Predstavi se

Post by tsnena » 28 Nov 2010, 14:07

Pozdrav LeOne, otkud ti onda ovde?! Mislim, drago mi je da si ovde samo me interesuje motiv.

Le0ne
prolaznik
Posts: 5
Joined: 28 Nov 2010, 13:39

Re: Predstavi se

Post by Le0ne » 28 Nov 2010, 14:17

Volim biologiju...

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Predstavi se

Post by tsnena » 28 Nov 2010, 14:20

Ti voliš biologiju, a ja kompjutere pa se družimo na sajtovima koji to nude 8-)

Le0ne
prolaznik
Posts: 5
Joined: 28 Nov 2010, 13:39

Re: Predstavi se

Post by Le0ne » 28 Nov 2010, 14:30

Naravno... ;)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests