Zahvalnica profesorki Snezani

Dobro došli svi koji želite da učestvujete na ovom forumu! Napišite nekoliko reči o sebi da bismo lepše i lakše komunicirali.
Post Reply
LexAlex7
zainteresovan korisnik
Posts: 41
Joined: 05 Dec 2012, 19:03

Zahvalnica profesorki Snezani

Post by LexAlex7 » 04 Jul 2013, 14:41

Hvala sto postojite hvala na svakom vasem odogovru na moje nedoumice,hvala na podrsci, hvala beskrajno hvala ne znam kako bih vam se oduzio!!! :) Upao sam na budzet na medicini !!!!!!!!! :D :) Prijemni je bio prelak uzasno prelak po meni i hemija i biologija! :O radio sam testove proslih godina teze je bilo po meni,mogli su da daju sto puta teze zadatke i pitanja, bukvalno spremao sam sve potrebno i nepotrebno, nista od tih tezih stvari nije bilo al se ne kajem sto sam i te teze stvari ucio jer ce mi trebati sigurno na fakultetu!!! JOS JEDNOM HVALA DO NEBA HVALA!! xD

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Zahvalnica profesorki Snezani

Post by tsnena » 04 Jul 2013, 21:32

Lepo od tebe što se zahvaljuješ. :D Retko se ko seti da se zahvali za pruženu pomoć i pokupljeno znanje sa Bionet škole. Eto, ti si izuzetak :D

Najbolji način da mi se odužiš jeste da budeš dobar student, a po završenim studijama dobar lekar.

Ti si sve uradio tako detaljno i savesno pa ti je test onda bio lak.

Želim ti puno uspeha na studijama i u životu.

LexAlex7
zainteresovan korisnik
Posts: 41
Joined: 05 Dec 2012, 19:03

Re: Zahvalnica profesorki Snezani

Post by LexAlex7 » 04 Jul 2013, 22:30

Hvala najlepse, i ja vama i vasoj porodici zelim sve najlepse u zivotu od srca! POZDRAV :D :)

ip94
zainteresovan korisnik
Posts: 40
Joined: 07 Apr 2013, 11:06

Re: Zahvalnica profesorki Snezani

Post by ip94 » 06 Jul 2013, 16:24

Naravno da je bio prelak kad si ucio citavu godinu materiju koja je prilicno lagana, isto kao i ja. I ja sam ucio dosta sporednih stvari ali to mi je pomoglo da bolje upoznam materiju i nije nam nepotrebno i nebitno :)
Realno, da nije bilo sajta, mnogo stvari bih izostavio, ne bih obratio paznju na njih, tako da profesorice svaka cast i hvala vam puno :)
Za koji dan cu prekucati testove i poslati vam na mejl :)
Jos jednom, hvala vam puno!

LexAlex7
zainteresovan korisnik
Posts: 41
Joined: 05 Dec 2012, 19:03

Re: Zahvalnica profesorki Snezani

Post by LexAlex7 » 07 Jul 2013, 12:31

jel si se upisao?! :D Mislim se ipak uce nebitne stvari za medicinu,ako mislis da je bitno da znas da su crvi iz grupe nemertina prvi imali analni otvor,da znas ko su organizmi iz grupe anulatha, da znas da kolouste nemaju kicmene prsljenove,da znas da vijune imaju elektroreceptorne organe... meni je to vise za veterinu i ne msm da ce mi pomoci na studijama lol sem sto sam vezbao vijuge uceci takve stvari. ne kazem ima i super stvari iz morfologije iz ovog udzbenika !!

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Zahvalnica profesorki Snezani

Post by tsnena » 07 Jul 2013, 12:32

Hvala tebi Igore i čestitam ti na uspehu.

Želim ti sve najbolje na studijama i u životu :D

ip94
zainteresovan korisnik
Posts: 40
Joined: 07 Apr 2013, 11:06

Re: Zahvalnica profesorki Snezani

Post by ip94 » 07 Jul 2013, 15:44

Razumem te u potpunosti :D I ja sam imao najvise problema sa morfologijom zivotinja, ali malo je nezahvalno odvajati bitno od nebintnog posle testa :D Svakako test jeste bio lak za nas koji smo kvalitetno ucili i trazilo se samo ono bitno, narocito iz hemije.
Profesorka hvala, i ja vama zelim sve najlepse u zivotu :))

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests