Prijemni ispit

informacije, testovi i sve druge vrste pomoći oko priprema za polaganje prijemnog ispita na ovom fakultetu

Moderator: tsnena

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Prijemni ispit

Post by tsnena » 02 Jan 2009, 14:11

Pitanje pristiglo među moje poruke:

''Da li mi mozete napisati neke informacije u vezi sa prijemnim za PMF, smer biologija-ekologija, ili biologija. Cetvrta sam godina gimnazije opstog smera, ali ucim po planu za prirodno-matematicki smer. Da li je dovoljno uciti iz knjiga za prirodni smer? Dobrodosli su i testovi za pomenuti smer.
Unapred zahvalna, Marija M.''

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Prijemni ispit

Post by tsnena » 02 Jan 2009, 14:16

Sasvim je dovoljno da spremaš prijemni prema udžbenicima za prirodno-matematički smer.

Prikačila sam informator iz 2007.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Mira.Often.Lost.
prolaznik
Posts: 6
Joined: 24 Dec 2008, 15:20

Re: Prijemni ispit

Post by Mira.Often.Lost. » 26 Jan 2009, 23:50

Pozdrav! Zelim samo da mi razjasnite nesto u vezi foruma.. Ja sam se, iskreno, malo pogubila sad... :? Otprilike, mislim da sam procitala sve Vase informacije u vezi prijemnog i testova, i videla sam da ste prosle godine slali mejlom testove. Jesi li svi ti testovi medju onima koje ste postavili? Njih sam skinula, pa me zanima da li je to sve. Zahvaljujem vam, i puno Vas pozdravljam! Osusevljena sam Vasim radom i zalaganjem... Ne verujem da bih, da sam na Vasem mestu, mogla da se izborim sa svima nama... :)

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Prijemni ispit

Post by tsnena » 27 Jan 2009, 10:54

MOL, dobro došla :D (skratila sam ti nadimak, nadam se da se ne ljutiš :lol: )

Hvala ti na mišljenju i lepim rečima. Svi testovi koje sam prošle godine slala na mejl su sada na forumu, osim što sam dodala još ova dva testa sa medicine i stomatologije od prošle godine.
Na forumu nisu testovi kojih ima na CD-u koji se posebno naručuje (pogledaj temu o tome viewtopic.php?f=28&t=273 )

Mira.Often.Lost.
prolaznik
Posts: 6
Joined: 24 Dec 2008, 15:20

Re: Prijemni ispit

Post by Mira.Often.Lost. » 27 Jan 2009, 12:21

Ok, hvala Vam puno! Skinula sam i njih, iako nam se razlikuje literatura za spremanje prijemnog!
Hahaha, nema problema sam MOL- om, bas mi je zanimljivo (citaj: ima veze sa hemijom)... :D :D Pozdrav!

Kristina0203
Posts: 1
Joined: 26 Feb 2009, 22:13

Re: Prijemni ispit

Post by Kristina0203 » 26 Feb 2009, 22:26

Ja sam cetvrta god.ekonomske skole.. odlucila sam se da pisem ekologiju... Pocela sam sa pripremama krajem decembra.. Sve mi je jako komplikovano.. i zamrseno :roll: barem da sam imala biologiju u srednjoj..ali nisam.. i sad sam u frci.. mada ucim ;) zanima me kada izlazi informator za 09/10 god. i hoce li iz tog informatora biti pitanja na testu ili su to samo pitanja iz prethodnih god.? :|

XX ma zna se
prolaznik
Posts: 10
Joined: 27 Feb 2009, 21:06

Re: Prijemni ispit

Post by XX ma zna se » 27 Feb 2009, 21:43

Iskreno sad sam se priključila na forum i jako mi se sviđa.Trebaju mi svi mogući testovi ali nigdje nisam pronašla...molim vas objasnite mi gdje ih mogu skinuti...pozdrav

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Prijemni ispit

Post by tsnena » 27 Feb 2009, 22:07

prošetaj malo po forumu sve se tu nalazi

XX ma zna se
prolaznik
Posts: 10
Joined: 27 Feb 2009, 21:06

Re: Prijemni ispit

Post by XX ma zna se » 28 Feb 2009, 18:48

našla sam par zadataka iz genetike koji su vam slali da ih uradite,ali nigdje nisam našla ništa u obliku skripte ili 2-3 testa...je li to uopšte i ima negdje ili ja jednostavno ne mog da nađem( neke teme uopšte ne mogu otvoriti )...bi li vam bio problem da mi to pošaljete na mail...unaprijed hvala... ;) :D

User avatar
tsnena
Glavni i odgovorni
Posts: 2887
Joined: 28 Nov 2007, 22:07
Location: Požarevac
Contact:

Re: Prijemni ispit

Post by tsnena » 28 Feb 2009, 20:26


Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests